در گزارش فیفا1 مطرح شد:

استقلال با ماشین از بحران عبور كند

استقلال با ماشین از بحران عبور كند به گزارش فیفا1 پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: شكست برای استقلال در هفته دوم گران به اتمام رسید و حالا باید با پیروزی برابر ماشین سازی این تیم از بحران به آرامش برسد.عباس سرخاب در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: من نه انتظار داشتم استقلال هفته دوم مقابل فولاد شکست بخورد و نه انتظار داشتم پس از این شکست برای آنها این میزان حاشیه درست شود. تیم های بزرگ و مدعی نباید با یک شکست هرچقدر هم که زودهنگام باشد، به حاشیه بروند. شکست جزیی از فوتبال است و این مورد اثبات شده است. نباید اجازه داد تعداد این شکست ها زیاد شود.
مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: پس از آن شکست خارج از خانه، بهترین فرصت برای استقلال بوجود آمده تا با یک پیروزی خانگی برابر ماشین سازی بار دیگر آرامش به اردوی آنها بازگشته و فکری بتواند تیمش را در مسیری که به نظر می آید از آن منحرف شده باز گرداند.
وی افزود: البته که در لیگ نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت. حتی همین تیم ماشین سازی در صورتیکه دست کم گرفته می شود می تواند در همین تهران برای استقلال دردسر ایجاد نماید. در فوتبال هیچ تیمی از پیش بازنده نیست و هیچ تیمی تا پیش از سوت آخر نباید خودش را برنده بداند. این اشتباهی محض در فوتبال است.
پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان کرد: فکری هنوز آنطور که باید و شاید از بازیکنان جدید تیمش استفاده نکرده و تنها مرادمند به علت مصدومیت یزدانی به ترکیب ثابت رسید. شاید سرمربی آبی پوشان تفکراتی دارد که بر مبنای آن می خواهد رفته رفته نیروهای جدید را به تیمش تزریق کند. امیدوارم هرچه سریعتر بازیکنانی که تازه به خدمت گرفته شده اند به مجموعه تیم اضافه شده و از آنها هم استفاده گردد.
سرخاب خاطرنشان ساخت: من به مشکلات سیستماتیک و ساختاری باشگاه که اساسا آنها هم در نتایج تیم فوتبال خودش را نشان داده است کاری ندارم و تنها از نظر فنی صحبت می کنم. به لحاظ فنی استقلال توان پیروزی بر ماشین سازی را دارد و باید بهترین استفاده را از این فرصت برد.
وی اضافه کرد: در دو بازی اول موتور آبی پوشان در مرکز زمین چندان روان نبود و به نظرم بهتر است تغییراتی در خط میانی استقلال ایجاد شود. مهاجمان خوب تغذیه نشدند و این را آمار موقعیت های خطرناک هم به خوبی نشان داده است. هنوز یادمان نرفته همین تیم با همین نفرات در زمان استراماچونی ده ها موقعیت خطرناک خلق می کرد و سه چهارتا و حتی بعضاً پنج موقعیت آن تبدیل به گل می شد.
مهاجم آبی پوشان در اواخر دهه ۵۰ و اوایل دهه هفتاد که سال ها در کنار صمد مرفاوی زوجی موفق در خط حمله آبی پوشان ساخته بود در ادامه بیان داشت: فکری باید تیمش را به مرحله ای برساند که تیم های مقابلش فرصت نفس کشیدن پیدا نکنند. این را تاکید می کنم چون می بینیم استقلال به اندازه کافی بازیکن برای رسیدن به این مرحله دارد.
ملی پوش پیشین کشورمان در مورد مدعیان قهرمانی این فصل بیان داشت: از هم اکنون خیلی زود است برای قهرمانی مدعی تعریف نماییم. لیگ برتر همیشه یک تعداد قدرت سنتی دارد که معمولاً مدعیان قهرمانی هم از میان همین تیم ها در می آیند. اما هفته دوم خیلی زود است برای حرف زدن از قهرمانی و مطرح کردن تیمی بعنوان مدعی قهرمانی.منبع:

1399/09/04
15:39:13
5.0 / 5
1632
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان