محمود فكری:

می خواستم بهتر از نساجی جدا شوم

می خواستم بهتر از نساجی جدا شوم سرمربی تیم استقلال اظهار داشت: من دوست داشتم طوری از نساجی جدا شوم که در شأن خودم و باشگاه نساجی باشد، اما دوستان قول و قرارشان را فراموش کردند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال صحبت های خود در نشست خبری قبل از بازی با نساجی را با تسلیت به مناسبت درگذشت علی انصاریان شروع کرد و از خاطرات همبازی بودنش در تیم فجر سپاسی و استقلال با وی بیان کرد و در ادامه اظهار داشت: تسلیت گفتن در این مورد خیلی دشوار می باشد اما متاسفانه باید با این اتفاقات بسازیم. امیدوارم همه عمر طولانی داشته باشند.
سرمربی استقلال در مورد بازی با نساجی اظهار داشت: در بحث فنی یک بازی قشنگ خواهد شد. اما در بحث های دیگر، اینجا مقابل نساجی حس خیلی خوبی دارم. نساجی خانه اول من است چون شروع فوتبالم و شروع مربیگری ام از این تیم بوده و خاطرات خیلی خوبی از نساجی دارم. در مورد بحث جدایی ام از نساجی برای بازگشت به استقلال خیلی دوست داشتم این اتفاق قشنگ تر می افتاد و دوست داشتم قول هایی که به من داده بودند را وقتی از استقلال پیشنهاد گرفتم عملی می شد. اما فضایی بوجود آمد که این فضا نه برای من قشنگ بود، نه برای باشگاه نساجی و هوادارانش. امیدوارم نساجی خودش را پیدا کند و با عرضه بازی های خوب به جایگاه واقعی اش بازگردد. حیف است که نساجی را در لیگ برتر نبینیم و یا حتی گزینه سقوط باشد.
محمود فکری خاطرنشان ساخت: متاسفانه برخی از دوستان که ملیجک نساجی هستند یا عشق مصاحبه دارند مباحثی را مطرح می کنند. ما بازیکنانی از قبل در نساجی داشتیم و حالا می گویند کادر فنی قبلی تیم را این گونه بسته است. البته من هنوز هم به بازیکنان نساجی اعتقاد دارم.
وی اضافه کرد: ما بازیکنانی مثل حقیقی، آشوری و خیلی های دیگر را می خواستیم که پولی برای تمدید قرارداد با آنها نبود. ضمن اینکه در هفته های اول که نتیجه می گرفتند حاصل زحمات خودشان می دانستند اما وقتی تیم سیر نزولی گرفت، این اتفاق را به پای ما گذاشتند.
سرمربی پیشین نساجی اظهار داشت: تیم خوبی را ابتدای فصل بسته بودیم و فکر می کردیم جایگاه خوبی در جدول داشته باشد. اما وقتی آقایان خواستند من را بزنند و مثلاً گفتند وحید فاضلی را از فکری جدا نماییم تا زمین بخورد. اما این نیت گریبان خودشان را گرفت و با چوبی که می خواستند من را بزنند، خودشان خوردند. حالا می بینیم مدیریت و سرمربی جدا شدند.
فکری بیان داشت: اگر ما حرفی می زنیم باید روی حرفمان بایستیم. بهتر بود به من می گفتند آقای فکری به پیشنهاداتت فکر نکن. من پیشنهاداتی داشتم اما با هیچکدام قول و قرار نمی گذاشتم و به آنها فکر نمی کردم. اما وقتی صحبت از استقلال شد، نظرشان برگشت. در حالیکه از روز اول می گفتند اگر قرار باشد استقلال بروی، ما کمکتان می نماییم. اما وقتی بنای کار این شد که من را بزنند، دودش به چشم خودشان رفت. چاهی که برای من کندند خودشان در آن «افتادند. مصداق ضرب المثلی شدند که می گوید چاه مکن بحر کسی اول خودت بعداً کسی.
سرمربی آبی پوشان اظهار داشت: شاید هواداران نساجی مرا مقصر بدانند چون از شرایط خبر ندارند. اگر از روز اول به من می گفتند به هیچ تیمی جز نساجی فکر نکن، من فکر نمی کردم. امیدوارم نساجی به روزهای خوب برگردد.


منبع:

1399/11/16
18:20:58
0.0 / 5
1063
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان