در گزارش فیفا1 عنوان شد

رئیس فدراسیون فوتبال باید وزیر باشد

رئیس فدراسیون فوتبال باید وزیر باشد به گزارش فیفا1 پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به عدم پاسخگویی مدیران قبلی فدراسیون اظهار داشت: باید جوانگرایی از بالاترین رکن مدیریتی در فوتبال ایجاد شود و رئیس آن مثل وزیر باشد.حسین کلانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من شناخت کاملی از نامزدهایی که خودرا در مقام ریاست یا حضور در هیات رئیسه می دانند ندارم. تنها فردی که به خاطر فوتبالی بودن می شناسم آقایان علی کریمی و مهدی مهدوی کیا هستند. من معتقدم باید جوانگرایی از همان بالاترین رکن مدیریتی فوتبال کشور ایجاد شود.
پیشکسوت فوتبال ایران راجع به برنامه هایی که رئیس فدراسیون باید داشته باشد اضافه کرد: داشتن برنامه خوب است اما واقعاً نیاز است که آنها ضمانت اجرائی برای پیاده کردن برنامه های خود نیز بدهند. رئیس بعدی کار مشکلی دارد اما فوتبال ایران نیز سرمایه های فراوان برای حل آنها دارد.
مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: رئیس این فدراسیون باید جایگاه یک وزیر را داشته باشد. منظورم حضور سیاسیون در فوتبال نیست بلکه اتفاقاً باید طوری رفتار کند که با اندیشه هایش بتواند فدراسیون را شبیه به یک وزارتخانه بسیار مهم اداره کند.

این پیشکسوت افزود: ابعاد فرهنگی، ورزشی و اجتماعی فوتبال را هیچیک از ارگان ها ندارند. قدرت فوتبال در روحیه مردم ایران بیشتر از هر ابزار دیگری است. من فکر می کنم لازم است فوتبال را از حاشیه های کوچک خارج نماییم و برای حل مشکلات اقتصادی از ظرفیت های آن بهره بگیریم.
کارشناس فوتبال ایران با اشاره به شیوه مدیریتی فدراسیون در گذشته اضافه کرد: آقایان در گذشته آمدند و بدون کوچک ترین پاسخگویی درباب ابهامات قراردادهایی که بسته بودند رفتند. متاسفانه کارشناسی مربوطه در هیچیک از حوزه های فدراسیون فوتبال را نداشتیم و در آخر هم کسی اشتباهاتش را نپذیرفت. چنین روندی اگر بخواهد ادامه داشته باشد برای فوتبال باشگاهی و ملی بسیار خطرناک خواهد بود.
او درباره تغییر باردیگر نحوه برگزاری بازی های مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: من از تفکرات فنی سرمربی تیم ملی اطلاعی ندارم اما او باید فکر همه چیز را کرده باشد. دیگر جای هیچ نوع اشتباهی نیست و تیم ملی نیاز ویژه به موفقیت در این بازی ها دارد.


منبع:

1399/12/08
12:56:34
0.0 / 5
716
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان