شماره ۱۰ ماندنی شد

جزئیات توافق جدید مهدی قایدی و باشگاه استقلال برای ادامه همكاری

جزئیات توافق جدید مهدی قایدی و باشگاه استقلال برای ادامه همكاری مسئولان باشگاه استقلال در مذاکرات طولانی مدتی که با مهاجم موثر خود داشتند به توافق رسیدند تا خواسته های این بازیکن را به صورت تعاملی و بُرد طرفین اجرائی کنند.به گزارش فیفا1 به نقل از مهر، یکی از چالش های این روزهای استقلال، اصلاح مبلغ قرارداد مهدی قایدی، مهاجم شماره ۱۰ این تیم بود که به نشانه اعتراض به مبلغ قراردادش، چند روزی را در تمرینات آبی پوشان شرکت نکرد.
قایدی پس از آن که با انتشار پستی در فضای مجازی به صورت تلویحی خبر از بازگشت به تمرین داد، ظهر امروز نیز با حضور در تمرین خیال آبی ها را راحت کرد.
قایدی که خواهان اصلاح مبلغ ۹۰۰ میلیونی قراردادش بود و گفته می شد با آنکه تا سال ۱۴۰۲ با باشگاه قرارداد دارد، اما خواهان بند فسخ در ازای مبلغی بوده است، به صورت ضمنی موافقت خودرا با پیشنهاد باشگاه اعلام نمود.
گویا توافق طرفین بدین سان است که مبلغ قرارداد قایدی افزایش یافته، اما بند فسخ در قرارداد وی قرار نگیرد و بجای آن در صورت ترانسفر قایدی، مبلغی که بعداً مشخص خواهد شد بعنوان حق رشد این بازیکن از قراردادش به استقلال تعلق گیرد.
این توافق هنوز مکتوب نشده و ممکنست به زودی و طی روزهای آتی به شکل متمم به قرارداد مهاجم شماره ۱۰ آبی پوشان اضافه شود.
قایدی در دو فصل اخیر عملکردی مطلوب داشته و می توان او را بهترین و تاثیرگذارتر ین بازیکن دو فصل اخیر آبی پوشان و یکی از بالاترین بازیکنان شاغل در فوتبال ایران دانست که اخیراً در مقایسه مبلغ قراردادش با بسیاری از بازیکنان لیگ برتری و حتی همبازیانش، خواهان اصلاح در مبلغ آن شده بود.

1399/12/10
14:44:44
0.0 / 5
698
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان