نصرتی :

طلا برازنده بازیکنان فعلی تیم ملی است

طلا برازنده بازیکنان فعلی تیم ملی است مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به قدرت تاکتیکی شاگردان دراگان اسکوچیچ اظهار داشت: توانایی نسل فعلی تیم ملی چیزی کمتر از ارزش طلا نیست.محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بردهای باارزش تیم ملی فوتبال ایران در شروع دور گروهی انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل سوریه و عراق، به اتحاد و انسجام بالای این تیم هم اشاره نمود اما هشدار داد نباید هیچ چیز را برای صعود قطعی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تمام شده بدانیم.
برد دلچسب یعنی همین
نصرتی بعد از پیروزی قاطع تیم ملی ایران با ۳ گل مقابل عراق اظهار داشت: چیزی که در این بازی شاهد بودیم هماهنگی بازیکنان در طول بازی بود. تاکتیک کادر فنی به خوبی در زمین مسابقه پیاده شد و آنها توانستند شروع خیلی خوبی در شروع بازی داشته باشند.
پیشکسوت فوتبال ایران اشاره کرد: وقتی می خواهیم از بازی زیبا صحبت نماییم اساسا همه انتظار دارند برد پرگل ببینند. دیداری که تیم ملی ایران انجام داد واقعا دلچسب بود. بردن تیم ملی ایران می تواند ما را بار دیگر در سطح جامعه خوشحال کند. حقیقت این است که تأثیرگذاری فوتبال در روحیه مردم بسیار بالاست.
به هیچ وجه حریف ضعیف نداریم
کارشناس فوتبال ایران درباب این که عملکرد حریفان تیم ملی در دو بازی ابتدایی انتخابی نهایی جام جهانی چگونه بود افزود: سوریه مدت هاست اردوهای طولانی مدت خودرا در کشورهای اروپایی پشت سر گذاشت اما آنها واقعا در یکی از روزهای معمولی تیم ملی ایران هم حرفی برای گفتن نداشتند.
وی درباره عراق نیز اشاره کرد: اساسا عراق دنبال راه صعود است. آنها سرمربی خودرا عوض کردند تا با «دیک ادووکات» که کارنامه بسیار درخشانی دارد به موفقیت برسند اما باز هم حرفی مقابل شاگردان دراگان اسکوچیچ نداشتند.
طلا برازنده بازیکنان تیم ملی است
نصرتی تصریح کرد: در چنین سطحی هیچ حریف آسانی نداریم. تمام رقیبان برای خودنمایی و عرض اندام مقابل تیم ملی ایران بازی می کنند. عراق نه فقط ضعیف نیست بلکه اهداف بزرگی را در سر دارد.
پیشکسوت فوتبال ایران درباره عملکرد بازیکنان تیم ملی ایران افزود: به نظرم بازیکنان بسیار خوبی داریم. سال ها بود چنین عملکرد فنی از تک تک بازیکنان نمی دیدیم. آنها واقعا برزانده نسل طلایی هستند. آنها بهترین بازیکنانی هستند که با اتحاد و انسجام تیمی در قالب تاکتیک های کادر فنی قرار می گیرند. این تیم واقعا می تواند حال دل مردم ایران را مدت ها خوب کند. آنها برازنده طلایی بودن هستند.
اسکوچیچ با ایران پیشرفت می کند
نصرتی که بتازگی در عرصه مربیگری نیز فعالیت می کند درباره عملکرد دراگان اسکوچیچ تصریح کرد: اساسا کسب بردهای متوالی از شروع حضور در رأس کادر فنی تیم ملی بسیار درخشان است. شاید قبلا می توانستیم این انتخاب را نقد نماییم اما حقیقت این است که اسکوچیچ بی نظیر کار کرده است. او با این بازیکنان پیشرفت می کند و این رابطه کاملا دو طرفه را با کوشش های خود نشان داده است. اسکوچیچ اساسا با تیم ملی رشد کرده و موجب رشد و اتحاد بازیکنان هم با رفتارهایش شده است.
صعود اصلا قطعی نیست
نصرتی درباره احتمال صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: شروع بسیار خوبی در شروع بازی ها داشتیم. بدون شک مهم ترین بازی را با کره جنوبی داریم و می توانیم با ادامه شرایط فعلی آنها را هم شکست دهیم. با این وجود صحبت از قطعی شدن صعود به جام جهانی اصلا درست نیست و هیچ چیز قطعی نشده است.


1400/06/18
10:05:21
5.0 / 5
203
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان