امیری :

ملی پوشان فوتبال به مدیریت ذهنی نیاز دارند

ملی پوشان فوتبال به مدیریت ذهنی نیاز دارند به گزارش فیفا1 کارشناس فوتبال ایران با اشاره به اینکه شرایط این روزهای تیم ملی به علت کرونا بسیار مبهم است، اظهار داشت: ملی پوشان ما بیشتر از لحاظ فنی به مدیریت ذهنی نیاز دارند.وحید امیری در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار ایران و عراق از مرحله مقدماتی جام جهانی که امروز پنجشنبه برگزار می شود، اظهار داشت: دیدار راحتی برای دو تیم نخواهد بود البته همه ایرانیان دوست دارند که تیم ملی کشورمان برنده باشد و در انتها این دیدار ملی پوشان ما مسافر جام جهانی شوند.
وی تاکید کرد: فکر می کنم این دیدار سخت ترین بازی ایران در این مسابقات باشد. با عنایت به شیوع شدید ویروس کرونا در تیم ملی، ترکیب ملی پوشان در پرده ابهام قرار گرفته و هنوز معلوم نیست چه بازیکنانی می توانند برای تیم ملی به میدان بروند ازاین رو هماهنگی برای ترکیب و مسائل فنی و روانی خیلی سخت شده و کادر فنی روزهای پراضطرابی را تا دیدار برابر عراق خواهد داشت.
امیری در مورد تیم ملی عراق اظهار داشت: عراقی ها تقریباً شرایط تیم ما را دارند، چند بازیکنان آنها درگیر کرونا شده اند و به نظر می آید همانند ما باید از لحاظ روحی و روانی خویش را آماده این دیدار کنند. ملی پوشان عراق هم وضعیتشان معلوم نیست و این مساله سبب شده تا کار برای دو تیم سخت باشد.
کارشناس فوتبال ایران عنوان کرد: هم اکنون با عنایت به شرایطی که در تیم ملی کشورمان وجود دارد و معلوم نیست چه کسانی به این بازی حساس می رسند، تیم ملی ما به جز مسائل فنی به مدیریت ذهنی نیاز دارد؛ بازیکنان باید برای این دیدار حساس آماده باشند و کادر فنی هم ذهن ملی پوشان را آماده این بازی سخت کند.
وی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما چه کسانی از تیم ملی جا مانده اند و می توانستند دعوت شوند؟ اظهار داشت: بحث انتخاب بازیکنان برعهده سرمربی است و او تشخیص می دهد که چه کسانی می توانند در اردو حضور داشته باشند اما به نظر من، حسین زاده بازیکن جوان و با نمایش خوب است و با وجود انگیزه هایی که دارد می تواند به تیم ملی دعوت شود.


منبع:

1400/11/07
11:21:47
5.0 / 5
302
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
fifa1.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیفا1 محفوظ است

فیفا1

فوتبال ایران و جهان